Czerwony Gładki Top 15007-349-E
Opis
Czerwony gładki top na ramiączkach
Czerwony gładki top na ramiączkach to wyrazista baza stylizacji, która dodaje energii i kobiecego charakteru. Dopasowany fason subtelnie podkreśla sylwetkę, a bawełniany materiał zapewnia wygodę noszenia na co dzień. Lekka elastyczność tkaniny sprawia, że top dobrze układa się na ciele i dopasowuje do ruchów. Czerwony kolor pięknie ożywia stylizację i sprawdzi się zarówno w casualowych zestawach, jak i pod marynarką czy koszulą.
- top damski w kolorze czerwonym
- na cienkich ramiączkach
- dopasowany fason
- lekko rozciągliwy materiał, ok. 10 cm
- bawełniana tkanina
- gładki, uniwersalny design
- rozmiar uniwersalny
Uniwersalny czerwony top damski
Ten top możesz nosić solo w cieplejsze dni lub jako bazę warstwowych stylizacji. Czerwony odcień świetnie komponuje się z czernią, bielą, jeansem i klasycznymi dodatkami. To praktyczny model do spodni, spódnic i szortów, gdy chcesz stworzyć wygodny, ale bardziej wyrazisty look. Wybierz go, jeśli lubisz proste fasony z mocnym akcentem koloru.
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się wymiarami podanymi w poniższej tabeli. Produkty mierzone są na płasko bez rozciągania. Przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać wymiary z tabeli do ubrań, które Państwo posiadają. Wymiary podane w tabeli mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych produktu +/- 2cm.
| Uniwersalny | |
|---|---|
| Długość całkowita | 58 cm |
| Obwód w biuście | 70 cm |
| Obwód w talii | 70 cm |
| Obwód na dole | 84 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Informacje o produkcie
| Kolor | Odcienie Czerwieni/Bordo |
| Wzór | Brak wzoru |
| Długość rękawa | Bez rękawów |
| Materiał | 95% - Bawełna / 5% - Elastan |