Czarny Sweterek z Dekoltem V 14608-63-C
Opis
Czarny Sweterek z Dekoltem V
Klasyczny sweterek w jednolitym kolorze to wygodny hit do stylizacji, które mają wyglądać lekko, a jednocześnie schludnie. Luźny fason daje swobodę i świetnie układa się na sylwetce, a rękawy 3/4 dodają całości nowoczesnego charakteru. Dekolt V pięknie eksponuje szyję i pasuje zarówno do naszyjnika, jak i kołnierzyka koszuli. Przyjemny w dotyku materiał otula komfortem, dlatego ten model sprawdzi się na co dzień, do pracy i na wyjścia – idealnie łączy się z jeansami, spódnicą i eleganckimi spodniami.
- luźny fason
- 3/4 rękawy
- dekolt V
- jednolita kolorystyka zarówno z przodu jak i z tyłu
- przyjemny w dotyku, rozciągliwy materiał (o ok. 15 cm)
- rozmiar uniwersalny
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się wymiarami podanymi w poniższej tabeli. Produkty mierzone są na płasko bez rozciągania. Przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać wymiary z tabeli do ubrań, które Państwo posiadają. Wymiary podane w tabeli mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych produktu +/- 2cm.
| UNIWERSALNY | |
|---|---|
| Długość całkowita | 61 cm |
| Szerokość w ramionach od szwu do szwu | 39 cm |
| Obwód w biuście | 108 cm |
| Obwód w talii | 102 cm |
| Obwód na dole | 90 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Informacje o produkcie
| Kolor | Czarny |
| Wzór | Brak wzoru |
| Długość rękawa | Rękaw 3/4 |
| Materiał | 45% Modal / 30% Wiskoza / 15% Angora / 10% Elastan |