Błękitny Gładki Top 15007-349-B
Opis
Błękitny gładki top na ramiączkach
Błękitny gładki top na ramiączkach to lekka i uniwersalna baza do wielu kobiecych stylizacji. Dopasowany fason subtelnie podkreśla sylwetkę, a bawełniany materiał zapewnia komfort noszenia na co dzień. Lekka elastyczność tkaniny sprawia, że top dobrze układa się na ciele i dopasowuje do ruchów. Błękitny kolor dodaje stylizacji świeżości, dlatego świetnie sprawdzi się solo w cieplejsze dni lub jako baza pod marynarkę, koszulę czy kardigan.
- top damski w kolorze błękitnym
- na cienkich ramiączkach
- dopasowany fason
- lekko rozciągliwy materiał, ok. 10 cm
- bawełniana tkanina
- gładki, uniwersalny design
- rozmiar uniwersalny
Uniwersalny błękitny top damski
Ten top z łatwością dopasujesz do jeansów, spódnic, szortów i spodni materiałowych. Błękitny odcień rozświetla stylizację i wprowadza do niej delikatny, świeży akcent. To praktyczny model, który sprawdzi się w codziennych zestawach, wakacyjnych stylizacjach i warstwowych lookach. Wybierz go, gdy chcesz czuć się swobodnie, a jednocześnie wyglądać schludnie i kobieco.
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się wymiarami podanymi w poniższej tabeli. Produkty mierzone są na płasko bez rozciągania. Przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać wymiary z tabeli do ubrań, które Państwo posiadają. Wymiary podane w tabeli mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych produktu +/- 2cm.
| Uniwersalny | |
|---|---|
| Długość całkowita | 58 cm |
| Obwód w biuście | 70 cm |
| Obwód w talii | 70 cm |
| Obwód na dole | 84 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Informacje o produkcie
| Kolor | Odcienie Niebieskiego/Granatu |
| Wzór | Brak wzoru |
| Długość rękawa | Bez rękawów |
| Materiał | 95% - Bawełna / 5% - Elastan |