Biały Gładki Top 15007-349-A
Opis
Biały gładki top na ramiączkach
Biały gładki top na ramiączkach to uniwersalna baza garderoby, która sprawdzi się w wielu stylizacjach – zarówno codziennych, jak i bardziej dopracowanych. Dopasowany fason podkreśla sylwetkę, a bawełniany materiał zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Lekka elastyczność tkaniny sprawia, że top dobrze układa się na ciele i dopasowuje do ruchów. Minimalistyczny design pozwala łatwo łączyć go z innymi elementami garderoby.
- top damski w kolorze białym
- na cienkich ramiączkach
- dopasowany fason
- lekko rozciągliwy materiał (ok. 10 cm)
- bawełniana tkanina
- gładki, uniwersalny design
- rozmiar uniwersalny
Uniwersalny biały top damski
Ten top to idealna baza do wielu stylizacji – możesz nosić go solo w cieplejsze dni lub jako element warstwowych zestawów. Świetnie komponuje się z jeansami, spodniami materiałowymi, spódnicami czy pod marynarką. Biały kolor dodaje świeżości i sprawia, że stylizacja wygląda lekko i schludnie. To must-have w szafie każdej kobiety, która ceni wygodę i ponadczasowy styl.
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się wymiarami podanymi w poniższej tabeli. Produkty mierzone są na płasko bez rozciągania. Przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać wymiary z tabeli do ubrań, które Państwo posiadają. Wymiary podane w tabeli mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych produktu +/- 2cm.
| Uniwersalny | |
|---|---|
| Długość całkowita | 58 cm |
| Obwód w biuście | 70 cm |
| Obwód w talii | 70 cm |
| Obwód na dole | 84 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Informacje o produkcie
| Kolor | Biały/Ecru |
| Wzór | Brak wzoru |
| Długość rękawa | Bez rękawów |
| Materiał | 95% - Bawełna / 5% - Elastan |