Biała Bokserka z Koronką 12487-29-A
Opis
Biała Bokserka z Koronką
Top w jednolitej kolorystyce, który wspaniale sprawdzi się w niejednej codziennej stylizacji. Bokserka została uszyta z przyjemnego, prążkowanego materiału. Prosty krój sprawia, że top stworzy doskonały zestaw zarówno z jeansami, jak i ze spódnicą czy szortami. Koronkowe wstawki przy dekolcie i na ramiączkach dodają elegancji. Możecie nosić go również jako bazę pod marynarkę czy sweterek - idealny wybór na co dzień, na spotkanie ze znajomymi czy spacer.
- dopasowany fason
- klasyczny dekolt
- koronkowe wstawki z przodu i z tyłu
- zarówno przód, jak i tył prążkowany, jednokolorowy
- rozciągliwy materiał (o ok. 20 cm)
- rozmiar uniwersalny (rekomendowany osobom noszącym rozmiary 36 - 42)
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się wymiarami podanymi w poniższej tabeli. Produkty mierzone są na płasko bez rozciągania. Przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać wymiary z tabeli do ubrań, które Państwo posiadają. Wymiary podane w tabeli mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych produktu +/- 2cm.
| Uniwersalny | |
|---|---|
| Długość całkowita | 59 cm |
| Obwód w biuście | 78 cm |
| Obwód w talii | 78 cm |
| Obwód na dole | 82 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Informacje o produkcie
| Kolor | Biały/Ecru |
| Wzór | Brak wzoru |
| Długość rękawa | Bez rękawów |
| Materiał | 70% Wiskoza / 25% Włókno Bambusowe / Elastan 5% |