Biała Bluzka z Koronką 14601-246-A
Opis
Biała Bluzka z Koronką
Elegancka bluzka w jednolitym kolorze od razu dodaje stylizacji klasy i charakteru, a przy tym nie wymaga żadnych kombinacji. Dopasowany fason pięknie układa się na sylwetce, a miękka bawełna zapewnia wygodę przez cały dzień. Uroku dodają koronkowe wykończenia – delikatna koronka na mankietach oraz subtelna wstawka przy dekolcie ze stójką sprawiają, że całość wygląda wyjątkowo szykownie. To świetny wybór do pracy, na spotkania i rodzinne uroczystości – idealnie komponuje się z marynarką, spódnicą lub eleganckimi spodniami..
- długie rękawy
- okrągły dekolt ze stójką
- wstawki z koronki - na zakończeniu rękawów oraz przy dekolcie
- jednolita kolorystyka zarówno z przodu jak i z tyłu
- bawełniany, lekko rozciągliwy materiał (o ok. 8 cm)
- rozmiar uniwersalny
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się wymiarami podanymi w poniższej tabeli. Produkty mierzone są na płasko bez rozciągania. Przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać wymiary z tabeli do ubrań, które Państwo posiadają. Wymiary podane w tabeli mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych produktu +/- 2cm.
| UNIWERSALNY | |
|---|---|
| Długość całkowita | 61 cm |
| Szerokość w ramionach od szwu do szwu | 32 cm |
| Obwód w biuście | 80 cm |
| Obwód w talii | 76 cm |
| Obwód na dole | 84 cm |
Informacje o produkcie
| Kolor | Biały/Ecru |
| Wzór | Koronka |
| Długość rękawa | Długi rękaw |
| Materiał | 95% - Bawełna / 5% - Elastan |