ModnaKiecka.pl

Jak odnaleźć swój styl i zawsze wyglądać modnie?

Jak odnaleźć swój styl i zawsze wyglądać modnie?

W obecnych czasach, w których internet umożliwia nam praktycznie wszystko, nic nie jest tak trudne, jak mogłoby się na początku wydawać. Nawet gdy zastanawiasz się jak odnaleźć swój styl, to właśnie tutaj znajdziesz najwięcej odpowiedzi i inspiracji. Sprawdź więc jak to zrobić i nadaj swojej szafie charakteru.

 

Nim pójdziesz na zakupy

Kobiety najczęściej robią zakupy impulsywnie. Nie szukają konkretnej rzeczy, lecz czegoś ładnego, co akurat wpadnie im w oko. Dlatego później nie mają czego na siebie włożyć, bo jedno do drugiego w ogóle nie pasuje. Gdy zastanawiasz się jak odnaleźć swój styl, powinnaś zrezygnować z impulsywnych zakupów. W wyniku analizy stworzysz sobie listę brakujących rzeczy i to je kupuj w chwili słabości. Ale od czego zacząć, jeśli nie od zakupów? Od przemyślenia kilku kwestii. W czym czujesz się najwygodniej? Jaki masz styl pracy i co do niej zakładasz? Gdzie spędzasz czas wolny. Co najchętniej założyłabyś zaraz po przebudzeniu? Odpowiedzi na te pytania pozwolą Ci stworzyć ramy, w których obracać się będzie cała Twoja stylówka. Najczęściej są to jednokolorowe sukienki, koszule i swetry, a także nieśmiertelne jeansy.

 

Elementy charakterystyczne dla Ciebie

Gdy masz już stworzoną bazę rzeczy, w których chcesz chodzić, czas na krok drugi. Polega on na dobraniu do tego elementów charakterystycznych dla ciebie. Być może lubisz kwiatki albo kolor czerwony. Nie wyobrażasz sobie życia bez pasków lub trampek. Lub nosisz na głowie chustki. To wszystko świadczy o Tobie i właśnie to jest odpowiedź na pytanie, jak odnaleźć swój styl. Połączenie dość standardowych elementów z wyróżnikami sprawi, że nawet w białej koszuli będziesz sobą. Wszelkie formalne stroje przełamiesz właśnie dodatkami ze swojej listy. Za ich pomocą także w kilka chwil przemienisz każdy strój, sprawiając że zawsze będziesz mieć w czym chodzić.

 

Jak odnaleźć swój styl w sklepie?

Wiedząc już, co będzie dla ciebie dobre, przeorganizuj swoją szafę pod tym kątem. Z całą pewnością większość rzeczy już masz, potrzebujesz tylko spojrzeć na nie świeżym okiem. A następnie połączyć ze sobą w zestawy. W trakcie tego procesu okaże się też, czego nie masz i powinnaś to dokupić. Listę z takimi rzeczami miej ze sobą, ale nie pędź od razu do sklepu. Być może chwilowo uda Ci się te części garderoby czymś zastąpić? Jak określić swój styl? Próbując, mierząc i patrząc, w czym Ci wygodnie, co się sprawdza, a czego za żadne skarby świata nie chcesz założyć ponownie.

© 2020 Modnakiecka.pl Edytuj preferencje zgód
made with by www.mamezi.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium